2016/17 hooaja tunniplaan

ankeet / registreerumine

Trennis osaluse kinnitamine

info@ujumine.ee / +372  51-17-839

Rühmaga liitumise/ jätkamise eelduseks on igal õppeaastal ankeedi esitamine ja õppemaksu tasumine 
         
Gretel-Marie Siimar - gretel@ujumine.ee telefon 569-58-696

1. E, K 17.30-18.30 - Vahumeistrid -  (2008-10) suure basseini madal osa / aasta treeninguid
2. E, K 18.30-19.30 - Vahumeistrid -  (2009-10) Limpa / algõpe läbitud kevadel

Anastassia-Anna Salatun - anastassia@ujumine.ee / 556 92 578 

1. E, T, N 17.30-19.00 - Vetesell (2007-08)  E - sisse 17.45
2.     T, N 19.10-20.10 - Vahumeistrid (2008-10)  Limpa ja suure basseini 0-rada  

Ivo Lobjakas - ivo.lobjakas@gmail.com / 534-30-881
T, N 18.30-19.30 - Algajad (2009-2010)

Liisa Lodi - liisa@ujumine.ee / 539-35-212 

1. E, K, R  14.30 - 15.45, P 17.30-19.00 - Vetesell-sport (2007-08)
2. E, K, R  15.45 - 16.45 - Vahumeistrid (2008-09)
3. E, R       16.45-17.45 - Vahumeistrid (2009-10) Suure basseini madal osa
4. T, N       14.45-15.45 - Hobi (2003-06) 
5. T, N       15.45-16.45 - Vahumeistrid (2008-10) Limpa
6. T, N       16.45-17.45, P 17.30-19.00 - Vetesell (2007-08)  
7. T, N       17.45-18.45 - Vahumeistrid (2009-10) 0-rada sügavas basseinis
8. T, N       19.00-20.00 - Hobi (2003-06) 

Maire Aru - maire@ujumine.ee/ + 372 522-51-50 
1. E, K 19.00-20.00 - Harrastajad (2002-1998)
2. E, K 20.00-21.30 - Harrastajad (1999-1994) 

Irina Pani - irina@ujumine.ee / 55-606-851 

1. E, K 09.30-10.30 - Vetesell (2006-08)  
2. E, K 14.45-15.45 - Hobi (2004-06)
3. E, K 16.00-17.00 - Vahumeistrid (2008-2009) Limpa
4. T, R 14.45-15.45 - Hobi-Vetesell (2004-2006)
5. T, N 15.45-16.45 - Vahumeistrid (2006-08) suur bassein
6. T, N 16.45-17.45 - Hobi (2002-2005)
7. K,R 16.50 -17.50 - Vahumeistrid (2008-10) suure basseini madal osa/ limpa

Helerin Koppel - helerin@ujumine.ee/   5909 8447

1. E, K, R  14.30-15.30 - Vahumeistrid - 7-9 aastased (2007-09) suure basseini madal osa
2. E, N, R  15.30-16.30 - Vahumeistrid - 8-10 aastased (2006-08) suure basseini madal osa ! R 14.30-15.30
3. E, K, R  16.30 -17.45 - Vahumeistrid/sport - 8-9 aastased (2007-08)
4. T, N      14.30-15.30 - Algajad 7-8-aastased (2008-09) Limpa
5. K, R      15.30-16.30 - Vahumeistrid (2008-09)
6. K, R      18.00-19.00 - Harrastajad - 12-17-aastased (2004-1999)
7. E, K      19.00-20.00 - Vahumeistrid - 7-8 aastased (2008-10) Limpa/ suur bassein madal osa
8. T, N        09.30-10.30 - Vetesell/ vahumeistrid (2006-2009)

Kaja Haljaste - kaja@ujumine.ee / 51-17-839 

Aura Keskuse ajad (sisenemise aeg ja veetreeningu lõpu aeg)
E,T,K,N  17.30-19.15
T, N       06.30-08.00
R           16.30-18.15 
L           11.15-13.15 
Turu 8 - ÜKE  E 16.30-17.30 (Balletisaal nr 2), K 16.15-17.30 (koht liikuv); L 9.50-11.15 (koht liikuv)


Pavel Narõškin - pavel@ujumine.ee / 569 225 29 

1. E, K, R  14.30-15.30 - Vahumeistrid (2007-09) Limpa/ suure basseini madal osa
2. T, N, R  14.30-15.30 - Vahumeistrid (2007-09) Limpa/ suure basseini 0, 1 rada
3. E-R       15.15-17.00, L 9.30-11.30 - Noortesari/ Vetesell (2004-06) 
4. E, K       16.55-18.00 - Hobi (2006-2005)
5. E, K       19.00-20.15 - Hobi (2003-1998) 
6. T 19.00-20.15, R 17.30-18.45 Hobi (2003-1998)

Annelii Jaal - annelii@ujumine.ee / 555-87-089 
Triin Rääsk - triin@ujumine.ee/  565-04-161 

Õppemaks 2016/ 2017 

NB! 2016/2017 hooajal õppemaks tõuseb seoses järjekordse Aura Keskuse rendihinna tõusuga.

- 2 korda nädalas harjutajatele 33 EUR kuus või 145 EUR viie kuu eest 
- 3 korda nädalas harjutajatele 37 EUR kuus või 165 EUR viie kuu eest
- 4 ja enam korda kuus harjutajate õppemaksu küsi treenerilt või info@ujumine.ee/ 5117839

Õppemaksu palume tasuda ettemaksuna: 
    Ujumise Spordiklubi a/a IBAN: EE63 2200 221025128610
 /Swedbank/ eelneva kuu lõpuks.
  • Selgituseks: lapse nimi ja isikukood, treeneri nimi ja kuu(d) mille eest tasutakse.
  Oled oodatud!

2016-2017 TRENNID 

ankeet ujujale

Trennis osaluse kinnitamine /
- probleemide korral teata info@ujumine.ee

2016-2017 EUL kalender

04.12.2016 Tartumaa koolide KV - juhend
13.11.2016 Tartu Tähed - üldjuhend  
1.10.2016 Tartu pikamaaujumine - juhend
21.08.2016 Piirissaare ujumine - Tulemused

  
Galerii -
1 Day/ 2 Day 
9.-10.04.16 11. Tartu Kevad   
 
Results LIVE,  1. Day (pdf);   2. Day (pdf)
Video: 1. Day 2. Day, Klubid

4.-6.03.2016
ISM Berliinis
5.-6.03.2016
Eesti KV
11.-13.03.16 Edinburgh 
12.03.2016 Tartu Tähed III Tulemused 
13.03.2016 Speedo Räimeralli -
tulemused
19.03.2016 Vetesell 
21.-25.03 Kuremaa laager
30.03-2.04.16
Stockholm Open
02.04.2016 EUL NS 3 etapp - tulemused
22.-23.04.16 Balti MV LIVE tulemused
24.04.2016 Tartumaa SM - Tulemused
24.04.2016 EULi üldkogu
5.-7.05.16 Anykcsiai Sprint Tulemused
7.05.2016 Tartu Tähed finaal
Tulemused
8.05.2016 Paide pikkmaa - tulemused
14.-15.05.2016 Aura Open - tulemused
21.-22.05.16 Vantaa Games - juhend
16.-22.05.2016 EM Londonis
27.05.2016 Maitähekesed (USK) tulemused
28.05.2016 EUL NS finaal - juhend, tulemused
klubide punktid
4.06.2016 Keila Cup - juhend
12.06.2016 Räimeralli finaal
17.-19.06.2016
Eesti MV 
21.06-28.06 Laager Calellas
22.06.2016 Keila Juunior Cup
26.06-01.07 USK-i Elva laager - info
13.-22.07.2016 ETL triatlonilaager Kurgjärvel - info
8.-13.08.2016 Madsa laager
23. Üle Saadjärve ujumine - tulemused

Triatloni võistlused

EULi võistlused 2015/16

Loe veel


Ujuja ankeet (kliki lingil)

info@ujumine.ee 

uus koduleht      /tulekul

Loe veel


Klubi sünnipäevalaps(ed)
Kärolin Kiin - 14 a.
Palju õnne!