Kertu Ly Alnek viiekordne Tartu 2016 aasta meister

11.10.2016


11. septembril toimusid Tartu linna meistrivõistlused ujumises.
USKi ujujad tulid Tartu abs. või noorte meistriks kümnel korral.
Kõige edukam oli Kertu Alnek, kes tegi kaasa kõik alad ja need ka võitis: 100 m vabalt-liblikat-rinnuli-selili ja 200 m kompleksi.
Meeste 100 m liblika Tartu meister aastal 2016 on Sander Paavo

Hõbemedalid võitsid 
Tiit Matvejev (
100 rinnuli), 
Helena Heinlo (100 vabalt), 
Martin Piilberg (100 selili), 
4 x 50 kombineeritud teatevõistkond: Helena Heinlo, Sander Paavo, Tiit Matvejev, Kertu Ly Alnek

Pronksise autasu said: 
Helena Heinlo (100 rinnuli, 100 selili, 200 kompleksi), 
Tiit Matvejev (200 kompleksi), 
Martin Piilberg (100 vabalt), 
Sander Paavo (100 rinnuli), 
Kert-Taniel Kesküll (100 liblikat), 
4 x 50 kombineeritud teatevõistkond: Kert-Taniel Kesküll, Kaisi Ers, Martin Piilberg, Elis Treial

2016 Tartu noorte meistrid ujumises:
kahel alal Helena Heinlo - 100 m vabalt ja 200 m kompleksi, lisaks Helenale noorte MV hõbedad 100 m selilis ja 100 m rinnulis
Karl Mattias Milk - 100 m rinnulis Tartu noorte meister
Erik Reimaa - 100 m liblikas Tartu noorte meister

Hõbemedalid: 
Alex Artur Märtmaa (100 selili)
Enrice Mario Soodla (100 rinnuli)

Pronksmedalid: 
Elis Treial (100 vabalt ja 100 selili)
Mihkel Pent (100 liblikat)
Erik Reimaa (100 rinnuli)
Vanessa Viiding (200 kompleksi)
Alex Artur Märtmaa (200 kompleksi)

Tulemused

Palju õnne!

2016-2017 TRENNID 

ankeet ujujale

Trennis osaluse kinnitamine /
- probleemide korral teata info@ujumine.ee

2016-2017 EUL kalender

04.12.2016 Tartumaa koolide KV - juhend
13.11.2016 Tartu Tähed - üldjuhend  
1.10.2016 Tartu pikamaaujumine - juhend
21.08.2016 Piirissaare ujumine - Tulemused

  
Galerii -
1 Day/ 2 Day 
9.-10.04.16 11. Tartu Kevad   
 
Results LIVE,  1. Day (pdf);   2. Day (pdf)
Video: 1. Day 2. Day, Klubid

4.-6.03.2016
ISM Berliinis
5.-6.03.2016
Eesti KV
11.-13.03.16 Edinburgh 
12.03.2016 Tartu Tähed III Tulemused 
13.03.2016 Speedo Räimeralli -
tulemused
19.03.2016 Vetesell 
21.-25.03 Kuremaa laager
30.03-2.04.16
Stockholm Open
02.04.2016 EUL NS 3 etapp - tulemused
22.-23.04.16 Balti MV LIVE tulemused
24.04.2016 Tartumaa SM - Tulemused
24.04.2016 EULi üldkogu
5.-7.05.16 Anykcsiai Sprint Tulemused
7.05.2016 Tartu Tähed finaal
Tulemused
8.05.2016 Paide pikkmaa - tulemused
14.-15.05.2016 Aura Open - tulemused
21.-22.05.16 Vantaa Games - juhend
16.-22.05.2016 EM Londonis
27.05.2016 Maitähekesed (USK) tulemused
28.05.2016 EUL NS finaal - juhend, tulemused
klubide punktid
4.06.2016 Keila Cup - juhend
12.06.2016 Räimeralli finaal
17.-19.06.2016
Eesti MV 
21.06-28.06 Laager Calellas
22.06.2016 Keila Juunior Cup
26.06-01.07 USK-i Elva laager - info
13.-22.07.2016 ETL triatlonilaager Kurgjärvel - info
8.-13.08.2016 Madsa laager
23. Üle Saadjärve ujumine - tulemused

Triatloni võistlused

EULi võistlused 2015/16

Loe veel


Ujuja ankeet (kliki lingil)

info@ujumine.ee 

uus koduleht      /tulekul

Loe veel


Klubi sünnipäevalaps(ed)
Kärolin Kiin - 14 a.
Palju õnne!