Triatloni karikasarja lõpetas 7. etapp Tõrvas

21.08.2016


Tõrva triatloni (0,750+20+5km) võitis meestest sel aastal korraliku arenguhüppe teinud Henry Räppo, kes oli kiireim nii ujumises kui jooksus, rattadistantsil näitas Henry teist aega, kaotades sõbrale ja konkurendile Kevin Vabaorule 4 sekundit.

Naistest võitis juunioride hõbemedali Vanessa Pure
Noorte B-klassi (0,25+10+2,5km) pronksi võitja oli Vanessa Viiding
Noorte A-klassis oli neljas mees Mattias Lõhmus


Lastedistantsil (0,15+4+1km) saavutas C-klassis kolmanda koha Sander Aavik. 
Teatevõistkond 3musklit koosseisus Karl Mattias Milk, Sander Aavik ja Ats Rootsmaa tõusid II koha poodiumiastmele

Eesti triatloniliidu karikasarjas jõudsid esikolmikusse:
Laste C-klass: III koht Sander Aavik
Noored B-klass: III Vanessa Viiding
Juuniorid: II koht Henry Räppo. Henry tegi kaasa 4 triatlonietappi, kus oli kõikjal võitmatu.

Meie Liigume sarja võistkondade seas  I koht 3mUSKlile, kus oma panuse üldvõitu andsid erinevatel etappidel: Alex Artur Märtmaa, Ats Rootsma, Erik Anja, Karl Mattias Milk ja Sander Aavik 

ETV (video); Youtube video
Tulemused
2016 aasta karikasari

2016-2017 TRENNID 

ankeet ujujale

Trennis osaluse kinnitamine /
- probleemide korral teata info@ujumine.ee

2016-2017 EUL kalender

04.12.2016 Tartumaa koolide KV - juhend
13.11.2016 Tartu Tähed - üldjuhend  
1.10.2016 Tartu pikamaaujumine - juhend
21.08.2016 Piirissaare ujumine - Tulemused

  
Galerii -
1 Day/ 2 Day 
9.-10.04.16 11. Tartu Kevad   
 
Results LIVE,  1. Day (pdf);   2. Day (pdf)
Video: 1. Day 2. Day, Klubid

4.-6.03.2016
ISM Berliinis
5.-6.03.2016
Eesti KV
11.-13.03.16 Edinburgh 
12.03.2016 Tartu Tähed III Tulemused 
13.03.2016 Speedo Räimeralli -
tulemused
19.03.2016 Vetesell 
21.-25.03 Kuremaa laager
30.03-2.04.16
Stockholm Open
02.04.2016 EUL NS 3 etapp - tulemused
22.-23.04.16 Balti MV LIVE tulemused
24.04.2016 Tartumaa SM - Tulemused
24.04.2016 EULi üldkogu
5.-7.05.16 Anykcsiai Sprint Tulemused
7.05.2016 Tartu Tähed finaal
Tulemused
8.05.2016 Paide pikkmaa - tulemused
14.-15.05.2016 Aura Open - tulemused
21.-22.05.16 Vantaa Games - juhend
16.-22.05.2016 EM Londonis
27.05.2016 Maitähekesed (USK) tulemused
28.05.2016 EUL NS finaal - juhend, tulemused
klubide punktid
4.06.2016 Keila Cup - juhend
12.06.2016 Räimeralli finaal
17.-19.06.2016
Eesti MV 
21.06-28.06 Laager Calellas
22.06.2016 Keila Juunior Cup
26.06-01.07 USK-i Elva laager - info
13.-22.07.2016 ETL triatlonilaager Kurgjärvel - info
8.-13.08.2016 Madsa laager
23. Üle Saadjärve ujumine - tulemused

Triatloni võistlused

EULi võistlused 2015/16

Loe veel


Ujuja ankeet (kliki lingil)

info@ujumine.ee 

uus koduleht      /tulekul

Loe veel


Klubi sünnipäevalaps(ed)
Kärolin Kiin - 14 a.
Palju õnne!