EUL Noortesarja etapilt kolm eriauhinda USKi
30.01.2016

30. jaanuaril 2016 Kohtla-Järvel toimunud EULi Noortesarja II etapil teenisid oma vanuseklassis eriauhinna parimad tulemuse eest kolm Ujumise Spordiklubi ujujat.Vanemas vanuseklassis, 13-aastast... loe edasi

Pakaselised talitriatloni Eesti ja Euroopa meistrivõistlused Otepääl
23.01.2016

Talitriatloni Euroopa MV ja Eesti MV peeti OtepäälHenry Räppo saab 23. jaanuarist 2016 lisada enda saavutuste nimistusse: Euroopa juunioride meistrivõistlus... loe edasi

Audentese Karika kiireim liblikas Kertu Ly Alnek
23.01.2016

 23.01.2016 toimus Tallinnas ujumisvõistlus Audentese Karikas.Tulemused (parandatud) Kolme ala mitmevõistlusena peetud omanäolise vesise jõukatsumuse parima punktisumma liblikas uju... loe edasi

Tartu Tähtede II etapp tõi uusi noori tähti esile
23.01.2016

Tartu Tähtede II etapil eelregistreerus 343 ujujat kolmeteistkümnest klubist, seosest haigestumistega kõik starti ei jõudnud, kuid võistlus oli kolme tunni pikkune: lisaks suu... loe edasi

Järvamaa SV-ga alustati 2016 võistlushooaega
09.01.2016

 9. jaanuaril 2016 toimus Paides Järvamaa lahtiste seeriavõistluste 4. etapp, kus startisid edukalt mitmed meie ujujad. Tulemused siinMedalivõitjad USKi poolelt10-aastased ja noorem... loe edasi

Eesti LR MV kokkuvõte - USKi poolelt
21.12.2015

23. Eesti Lühiraja meistrivõistlused õnnestusid USKi jaoks suurepäraselt.Eesti meistrivõistluste eel, võistluste ajal ja järelkajana oli Eesti meedia pildis ja h&au... loe edasi

Täna algavad Eesti lühiraja MV ujumises
19.12.2015

 19. detsembril kl 16 antakse stardipauk Eesti lühiraja meistrivõistlustele.Stardiprotokoll siinVõistlust saad jälgida kodust lahkumata siit (alade kaupa stardiprotokoll ja tu... loe edasi

Räimeralli sai rallitud
13.12.2015

Räimeralli teisel etapil oli taas Aura Keskuses üksteiselt mõõtu võtmas suur osalejate hulk, pea 400 noorujujat. USKist võitis sünnipäevalaps Aap Valter Metsa (2... loe edasi

Parim ujumise gümnaasium Tamme, parim põhikool M.Reiniku Kool
06.12.2015

6. detsembril Aura Keskuses toimunud Tartu linna koolide MV-l selgitati kiireimad ujujad 50 m vabaujumises, 100 m kompleksis ja 4 x 50 m vabalt segateates. 4.-5. klasside kiireimadTüdrukud:... loe edasi

Järvamaa SV 3. etapp lillepealinnas Türil
05.12.2015

 Detsembrikuu on tihe võistluskuu, kuhu jagub erinevaid tiitlivõistlusi ja seeriavõistlusi.5. detsembril oli Türil võimalus Järvamaa seeriavõistluse k... loe edasi

Esimene   Eelmine   1 2 3 4 5   Järgmine   Viimane

2015-2016 TRENNID 

27.09.15 - Tartu MV - tulemused
03.10.15 - Tartu staier - tulemused
8.11.15 Uju ja jookse - juhend, tulemused
06.12.15 - Tartu koolide MV Tulemused
11.-13.12.2015 - Põhjamaade MV - tulemused, LIVE
19.-21.12.2015 - Eesti LR MV - tulemused

HEAD UUT AASTAT!
02.-11.01.2016 - laager Tenerifel
04.-08.01.2016 - laager Põlvas
09.01.16 - Järvamaa SV - Tulemused
15.01.2016 Koolispordi ujumisvõistlus
Tulemused;
16.01.2016 Vetesell - juhend
tulemused
16.01.2016 EUL koolitused Viimsis
16.01.2016 EUL Gala
17.01.2016 T.Paju ÜKE koolitus

23.01.2016  Tartu Tähed II - juhend (üld), II etapp 
l
enex,  registreerumine (word) 
1. etapp t
ulemused
2. etapp tulemused, medalistid

23.01.2016 Audentese Karikas - tulemused
30.01.2016 EUL Noortesari II etapp
Tulemused, Keila
5.-6.02.2016 Pärnu suur MV
13.02.2016 Järvamaa SV - juhend
14.02.2016 Madwave Challenge - juhend
20.02.2016 Eesti Staier MV - juhend
4.-6.03.2016 ISM Berliinis - juhend
5.-6.03.2016 Eesti KV Tartus - juhend
11.-12.03.16 Pärnu 100-ste MV
12.03.2016 Tartu Tähed  - juhend (koond)
III etapp, registreerumine
13.03.2016 Speedo Räimeralli - juhend
19.03.2016 Vetesell, Järvamaa MV
02.04.2016 EUL NS Sillamäel
9.-10.04.16 11. Tartu Kevad
22.-23.04.16 Balti MV Tln - juhend
24.04.2016 Tartumaa suvemängud
Eesti MV Tln - juhend

Triatloni võistlused

EULi võistlused

Loe veel



Klubi sünnipäevalaps(ed)
Ingrid Puusepp - 10 a.
Palju õnne!